Ultra Care Kedi Kumu Eleştırı

Ahudr

Öncelikle hediyeniz için petlebi ailesine tesekkur ediyorum.Hediye kum gelmeden önce bir paket zaten almistim ve suan icin de onu kullaniyordum ve bundan sonrada hep kullanirim diye dusunurken az önce icinde cam gibi parlayan cam ve sert ayrica keskin gorunen ne oldugunu bilmedigim cisimleri gorene kadar.Once direk cam sandım aldım bir parcasini sudan gecirdim gayet cam gibi de saydamlaştı.Sonuc olarak bu kumlar patilere yapisiyor ve kedilerimiz kendilerini yalarken bunlarla ister istemez temas ediyor açıkcası bu durum beni çok rahatsız etti bir daha kullanacagımı dusunmuyorum hatta bitmeden bile değistirebilirim kumlarini..

6 CEVAP

Ketonmanya

Merhabalar.

Bu bahsettiğiniz hangi çeşidi acaba? Bana da geldi hediye kum, ona göre dikkat edelim biz de.

Bol patili günler dilerim.

Mmtklndr

Bilgilendirmeniz için çok teşekkür ederiz🙏🏻 hangi çeşidinde çıktı bu dedikleriniz bize de gelecek ona göre dikkat edelim

Ahudr

Merhaba Silver ions

Mmtklndr

İnşallah bu olay başka kutularda yaşanmaz kullanan canlara yazık 😔

Ahudr

Yani yanlış anlasılma olmasın tabiki icindeki cam degildir illaki ama gibi bisey sonuçta ne oldugunu anlayamadim belkide zararsizdir bilemiyorum fakat kafa mı bulandırdı bir kere

Mmtklndr

Yazmanız hepimiz için iyi oldu yabancı cisim de olabilir kediler meraklı canlılar yemeye çalışır oynarken yutar. Bu onlar için korkutucu bir şey özellikle benim kızım gördüğü her şeyi merak eder ve ağzına alır kumu boşaltırken daha dikkatli olacağım.