Teşekkür Ve Deneyim Sonrası İlk Tecrübelerim.

MrCaju

Merhaba.
Ek' te görüldüğü üzere yavrularımıza gönderilen hediye kum ve sıvı ödüller ile ilgili evvela Petlebi' ye teşekkürler.
Birazdan yazacağım görüşlerimi lütfen tarafsız olarak kaleme aldığımı unutmayınız.
Zira hediye gelsin ya da gelmesin, çocuklarımıza iyi gelmeyen hiç bir şeyi evimize sokmadigimizi hepimiz aslında biliyoruz.
Gelelim tecrübelerimin sonucuna...
Vet's plus sıvı ödül mamalarına geçtiğimiz ay şans vermeye başlamıştım.
Gerek kıvamı gerekse de çocuklarımızın iştahla tüketmelerinden dolayı, en çok bilinen x markasından sonra, hem fiyatı uygun hem de içeriği kaliteli olunca devam etme kararı almıştım zaten. Günün sonunda gelen hediyelerle de iyiden iyiye stoğumuz oldu :)
Benty Sandy Ultra Care Series kum ile ilgili ise ilk kez kullandık.
İkinci gündeyiz.
Koku, topaklanma, sıfıra yakın toz oranı derken açıkçası yeni kum tercihimiz olacaktır kesinlikle.
Bizatihi tecrübelerimiz doğrultusunda tavsiye edebileceğim bir kum olduğunu söylemek isterim.

21 CEVAP

MrCaju

@AyseMia merhaba.
Vets geldiğinde belirttiğiniz marka olan Wanpy ile arasında ki farkı bariz göreceksiniz ve çok şaşıracaksınız emin olun.
Biz me-o kullanıyorduk.
Vet's plus' ın kaliteli ve uygun fiyatlı ürünü sayesinde kurtulduk yolunmaktan desem yeridir!
Deneyimledikten sonra yorumunuzu merak ediyorum.
Bilginize :)

Conmia

Keşke bizide arasalar :))) ödül mamalarini bende merak ediyordum bilgiler için tşkler iyi günlerde kullansın çocuğunuz

MrCaju

Merhaba.
Çok sevindim, iyi günlerde afiyetle yesin kızımız. :)
Malesef fiyat geçişleri olacaktır, ki bu kaçınılmaz bir süreç .
İmkanlar doğrultusunda yeni üretim tarihli ne var ne yok stoklamakta fayda var.
Selamlar.

MrCaju

Rica ederim, teşekkürler.

selinay41

kedim hiç yemedi ödül maması keşke bize de gönderseler 🙏🏻

salihaondag8

Valla banada sadece kum hediye geldi tabiki çok teşekkürler petlebi ama kedim ödül şekeri çok seviyor ve bu markayı denemek isterdim açıkçası ona göre yeni ödül şekerimiz bu olurdu inşallah gelmeyenlerin hepsine gelir diyorum inşallah banada gelir 🤗

salihaondag8

Ödül şekerinde kedim çok seçici inşallah hediye gönderirseniz deneme şansım olursa inşallah bu markadan devam ederdim bakalım nasip inşallah herkese gelir

salihaondag8

@mrcaju🌷 sizin adınıza çok sevindim hediye ödül şekerinin gelmesine kedinizde bence çok sevinmiştir iyi günlerde inşallah hediyelerinizi kullanın diyorum 🤗

AyseMia

Memnun kalmanıza kızlarımla çok sevindik. :) Ürün görüşlerini merak ediyordum. Biz de sıvı ödül kreması olarak sadece Wanpy marka denedik şimdiye kadar, aşırı seçici kızımın en sevdiği ödül türüdür kendisi. :) Petlebi'den her alışverişimde illaki alırdım onlarca, 60 tane birden aldığımı bilirim. :))
Vet's Plus markasınınkini denemek için de henüz dün Petlebi'den verdiğim siparişte bir adet deneme amaçlı aldım bakalım. Umarım sever de bize de hediye ederler bir gün, daha kum yeni gönderilecek zaten bize.

AyseMia

Merhaba, elbette bilgilendiririm. :) Ben de çok merak ediyorum kızım aşırı ötesi aşırı seçici çünkü ona bir şey beğendirebilmek ölüm gibi evde kırk değil bin takla atıyorum. :)) Tek yediği kuru mama ama onu bile pek iştahlı yemez, yaş mama hiç sevmez, et, balık, tavuk, yoğurt, yumurta vs. bunların da yanından bile geçmez, tek sevdiği ek gıda Wanpy'nin sıvı ödül kreması oldu dediğim gibi, umarım Vet's Plus'ı da en az onun kadar sever de artık ona abone oluruz. :) İçerik olarak çok daha iyi görünüyor. Sevgiler.

eessmmaa

Yaa ne güzel keşke banada gelse

MrCaju

@salihaondag8 merhaba. İnşallah, teşekkürler. :)

AyseMia

Merhabalar, siparişimiz ulaştı ve denemek için aldığım Vet's Plus'ın sıvı ödül kremasını kızıma denettim, şükür ki onu da çok beğendi. :) Biz ton balıklı olanını almıştık. Dediğiniz gibi kıvamı da güzel ve açılmasını diğer markaya göre daha çok beğendim, makas gerektirmeden kendiliğinden daha geniş açılıyor olması bir avantaj. İçeriği zaten çok daha iyi, diğerinin içeriğini pek sağlıklı bulmuyordum. Artık Wanpy yerine Vet's Plus'ı stoklayacağız belli oldu. :) Yeterince tanınınca umarım ki fiyatı çok artmaz diyorum sadece. :))

AyseMia

Teşekkürler, hepimizin canı sağlıkla, afiyetle yesin dilerim. 🙏 Birlikte sağlıklı günler. :)

MrCaju

@yaaamur Merhaba.
https://youtu.be/lTbA1FwpFKc?si=2IFReH8CGiHehFoJ
Video da ki gibi kutu içerisinde teslim edildi bize her seferinde.
Çok şükür bir problem yaşamadık şimdiye kadar.
Sizde patlamış olmasına çok şaşırdım. Geçmiş olsun.
Selamlar.