1 Aylık Kedim Tuvaletini Yapmıyor

Nnihal

Sokakta çöpe atılmış yavru kedi buldum tahminen 1 aylık besledim her şeyini yaptım fakat tuvaletini yapmıyor. Her yolu denedim pamuk ile genital bölgesine masaj yapmayı, karnına masaj yapmayı yaklaşık 5 saat oldu eve getireli ve hiçbir şey yok. Ne yapabilirim yardımcı olabilecek birisi var mı? Ciddi bir şey mi bu?

5 CEVAP

Kabız olmuş olabilir. 1 çay kaşığının çeyreği kadar zeytinyağı içirebilirsiniz. Bir de 5 dakika deneyip bırakmayın tuvaletini yapmıyor diye. Bazen 15 dakika bile uğraştırabiliyorlar.

FulyaC

Ne iyi etmişsiniz. Hiç kedi beslemedim.Araştırdım bende şimdi görünce ama farksız seyler yazmıyo :( genital bölgesine ılık suya batırılmış pamukla masaj.karnına baş ve işaret parmağınız işe hafifçe bastırarak ileri geri masaj.yazıyo hep. Umarım yapar yavrum yaa