Yavru Köpek Şampuanları ?

FulyaC

Yavrular için özel şampuanlar varmı varsa neler ? Yavrumun ilk banyosuna çok az kaldı bende araştırmalara başladım :) önerisi olan arkadaşlar varmı.

11 CEVAP

aysegunerr

Naturalis Adramys'ın şampuanlarına bakabilirsiniz. Doğal ve kokusu çok güzel. Ben kedim için kullanmıştım, tüylerine ve derisine iyi geldi ^^

guineapigela

bioline köpek sampuanı olabilir ben kullanıyordum yavru köpeğim için iyi bir sampuan

aysegunerr

Ben lavanta kokuluyu kullandım, farklı çeşitleri de var. http://www.naturalisadramys.com

Baristurk

Proline

FulyaC

Trixie yavru şampuandan sipariş verdim. Koku içinde bitkisel yag aldım bi iki damla sürdüm vücuduna mis gibi kokuyo :)

GokceKya

Trixie yavru köpek şampuanı kullanıyorum ben de 5 aylık köpeğime. Ağır bir kokusu yok köpeğimi rahatsız etmiyor. İyi olduğunu düşünüyorum memnunum. Doğru tercih bence :)

guineapigela

animology

FulyaC

Kokusu nasıl peki bioline in. ?
Naturalis adramys ın kokusu nasıl peki ne kokusu

FulyaC

Çok teşekkür ederim adres için cok naziksiniz

FulyaC

Teşekkürler

guineapigela

animalogy yi kullanıyorum çok iyi bir sampuan sizede tavsiye ederim. birde bioline de kullanmıstım ama animalogy daha iyi :)