Karma Aşı Fiyatı Hakkında

selinay41

Kedim 4 yaşında sadece ilk sahiplendiğimde bebekken yapıldı hiç evden çıkmıyor ama yine de yaptırmam lazım sanırım fiyatı hakkında bilgisi olan yazabilir mi

5 CEVAP

Ankarada yaşıyorum en son 400 verdim ama 600 olmuş

aslihan_e

Sadece yavruyken yapıldıysa o aşı geçersiz gibi bir şey olur. 1 yaşındayken güçlendirme dozu uygulanmalıydı. Şuan en baştan iki doz yaptırmalısınız.

Dann

Dün lösemi 2. Dozu yaptırdım. 650 TL.

cat_expert

Karma aşının evden çıkmayla ilgisi yok, genetik birçok hastalık için de karma aşı koruyuculuk sağlar.

Karma aşı şehire göre değişmekle birlikte 350 ile 650 tl arasıdır.

AyseMia

Evden hiç çıkmasa da, hatta evde başka kedi olmasa da yaptırmak çok gerekli sağlığı için. Kendi şehrimde (Ankara'da) 600 TL şu an, fiyatlara zam geldiği için 600-700 TL bandındadır diğer illerde de diye düşünüyorum.