Kedim 9 Aylık Dişi Ve Hala Kızgına Girmedi Hani Girdiyse De Çok Sakin

Burakvural

Kedim acaba kızgınlık geçiriyo mu yoksa sakin kalması normal mi dişi british bu arada

4 CEVAP

eccakir

Sakin kalacağını hiç sanmıyorum.

privacy031

geceleri miyavlaması oluyor mu? bendede 1 yaşında erkek british shorthair var.. geceleri devamlı o acayip sesiyle miyavlıyor.. kızgınlıktan diye düşünüyorum..

nyssa

başka kedi görmüyorsa camdan vs.kızgınlığa girmesi daha uzun süre sonra olabiliyormuş,endişelenmeyin

Mariana

Benim kedim bir yaşını geçti hala kızgınlığa girmedi.