Kedimin Irkı Ne?

Kofuu

Kedimin annesi british babası scotish fold.

9 CEVAP

MrCaju

Scottish Straight.

stellabennett

Scottish Straight

selinay41

Tekir

AyseMia

Scottish Straight ırkına göre burun yapısı fazla uzun, hiç yanağı yok ve kürk yapısı da ırk standartları dışında. Genlerinde sokak kedisi var bu açık ve net şekilde belli. (Anne de British değildir çok yüksek ihtimalle) Scottish Straight X Scottish Fold eşleşmesinden doğan bir yavru olduğuna eminseniz Scottish Straight kırması olabilir en fazla. Aynı şekilde anne babada da kırmalık olabilir.

AyseMia

@Selinay41 Tekir sadece kürk rengidir ırk değil. :) Sokak kedisi demeliyiz.

Patilicns

Başka resimi var mı ?

Kofuu

@AyseMia anne ve babasının resimleri var

Trifane

Çok tatlı bir çocuk masallah. British kısmı ağırlıklı olarak scootish straight çocuğunuz. Sağlıklı ve uzun ömrü olsun

KimJeongguk

Kediniz Scottish Straight Black Golden Tabby.