Beni Güzelliğin İle Ağlattın Petlebi ?

Superisi814

Selamlar yeniden,
Petlebinin hediye gönderileri arasında Vet's Plusin ödül mamaları vardı.Bu kargo bugün elime ulaştı.
Aramızda bilenler bilir, klan ismini koyduğum bir grup cana bakıyorum ben.
Geçen yaz şehre taşındım, ara ara gelip görebildim onları.Ve 6 haftadır onlarlayım.
+4 de ev kedim , yine kapima gelen köpeklerim var .
Az evvel Vet's Plus ürünlerini sokak kedilerin yerken, istemsizce çok duygulandım.Bizim kervana yeni katılan bebeler henüz bana alışık değiller ama ürünler için o kadar yaklaştılar ki . Köpekler bile yedi .
Ürün için evet herkese canı giricegim gönülden öneriyorum.Çünkü kedisi ki pegi iştahla tüketti.
Güzel kalbinizdeki niyet ile ilk kez sokak canları ödül maması yedi.
Daha önce de sizden gelen mal macunlardan yemişlerdi.
Sokak canlarımin keyfini misliyle siz yaşayın 🌸

1 CEVAP

Mmtklndr

Allah sizden de razı olsun bu zamanda bu kadar kediye sabırla bakmak çok zor. Rabbim sizi hiç bir zaman zorda bırakmasın masum canların hürmetine uzun ve sağlıklı bir ömrünüz olsun 🙏🏻