Sahiplendirme İlanları Hakkında

Mmtklndr

Hırçın, çılgın, yaramaz evi kırıp döken bir kızım var sokaktan sahiplendim büyük konuşmak istemem ama dünyayı verseler kimseye vermem bir canın değeri parayla ölçülmez sokaklar cins kedi dolu ne olur parayla satmayın gerçekten değer veren gönülden seven alıp baksın sevgi parayla satılmaz

5 CEVAP

Superisi814

Bizler sokak canı sahiplendirme çalışırken , bir yandan onlari en azından karnı tok tutmaya gayret ederken ,birileri bu işin ticaretini yapıyor.Bu hayvanları satanlar kadar, onları satın alanlar da masum değildir.
Kimse kör değil, kimse cahil değil.Barinaklarin, sokakların hali ortada.
Sadece şekilperestlik bu .
Kimse kusura bakmasın, bu alım satım işleri devam ettikçe, birileri o hayvanları çoğaltmak için damızlık gibi kullanmaya devam edicek.
Bana çok çirkin geliyor .
Sevgiden yoksunluk bu.
İnanın yıllar içinde üç kedi sahiplendirme sildim, ikisi bembeyaz biri de terk edilmiş Briish olduğu için.
Böyle söyleyince de insanlar atağa geçip, bizi o canlara düşman sanıyor, yazık
Oysa bizim gözümüzde can hepsi.
Lütfen şikayet edin, bu sitede barinamasinlar.

Coconutbey

Bunları yapan cidden nasıl vicdanı elveriyor anlamıyorum hayvan ticareti yapıyorlar şaka gibi ya. Fotoğraf yarışmasında da birkaç kisiye denk geldim

Cennet29

Fotograf yarışmasında ki cins hiç bir hayvana beğeni atmıyorum. Kimiside orda reklam peşinde .

Ketonmanya

Şikayet edin lütfen. En azından bu sitede barınamasınlar.

Mmtklndr

Nerdeyse bir sene olacak kızımı sokaktan sahiplendiğimde mama siparişi vermek için site ararken rast gele gördüm Petlebiyi önceden bu kadar ilana denk gelmiyordum son aylarda çok fazla böyle ilanlar görüyorum. Siteye mail attım anlattım bu sorunu daha dikkatli olmalarını rica ettim.