Sokaktaki Canlar İçin Mama

kimyonesra

Arkadaşlar sokaktaki canlar için mama alacağım. Bir ay önce 400 küsur liraya aldığım mama şu an 700 tl olmuş. Hangi mamayı önerirsiniz? 10 15 kglık uygun fiyatlı mama önerirseniz çok memnun olurum

12 CEVAP

cemremio

Mercy aldım 10 kg bende, 400 küsür dü, genelde yiyorlar gördüğüm kadarı ile, bir şans verilebilir

Lilibeth

Mercy kuzu etli

AyseMia

Micho alıyorum ben senelerdir evimin yakınındaki sokak meleklerine. Diğer mamaların içeriği de yorumları da pek iç açıcı değil, Micho'yu sevmeyen tek bir kedi bile görmedim yavrusu yetişkini çok severek yiyorlar. :) Mito da düşünebilirsiniz aynı firmanın ve bir tık daha uygun, sanırım onu da seveceklerdir. 400 gramlık Bonacibo yaş mama konservelerinden de ara ara alıyorum hepsi bayılıyor.

Coconutbey

Trendline mama aldım severek yiyorlar

salihaondag8

Ben sokakta bir çok kediye bakıyorum ve uygun fiyatlı kaliteli güzel içerikli severek yedikleri herhnagi sağlık problemi yapamadığım mamalar şunlar bütçenize göre secersinz inşallah ben tavuklu sevdikleri için tavuklu alıyorum genelde tercih yine sizin mercy tavuklu yetişkin mama enjoy yetişkin tavuklu cool Cat yetiskin tavuklu reflex felicia tavuklu bunlar bir tık daha pahalı ama yine iyi mamalar mito micho trendline yine tavuklusunu denedim econature tavuklu inşallah faydam olmuştur en sık aldığım mamalar içinden bütçenize göre seçersiniz inşallah diyorum🤗

selinay41

Bence de mercy kuzu etli 10 kg 450 TL civarı

AsumanAtilgan

Ben econature yavru kedi 15 kiloluk aliyorum daha besleyici oldugu icin ve begenerek yiyorlar

AsumanAtilgan

Ben econature yavru kedi 15 kiloluk aliyorum daha besleyici oldugu icin ve begenerek yiyorlar

salihaondag8

Bonacibo mito micho severek yediler bir tık pahali ama içerikleri güzel kaliteli mamalar kediler severek yiyor ve bir sikinti yaşamadım bugüne kadar

IIREMMM

Enjoy da sokak canları için güzel bir mama ,10kgı 400 küsür TL idi.

Ketonmanya

Merhabalar.

Ben de İrem Hanım gibi Enjoy'u öneririm, yıllardır Enjoy alıyoruz biz de. 15 kg'lık paketleri 600 TL civarı şu an.

Ayrıca sokak kedilerinin de evimizdekiler gibi aromada seçicilikleri var. Bazı mamaları yemeyebiliyorlar. Ben Enjoy'u sevmeyen kedi görmedim şimdiye kadar, aroması güçlü muhtemelen.

Bol patili günler dilerim. :)

komurlolis

ben mito’yu kesin öneririm 700 civarlarında o da malesef. ucuza kaçtığım zaman yemiyorlar ve daha kötü oluyor