İki Mamayı Kullanan Var Mı

kimyonesra

Dr. Sacchi ve Obivan kedi mamaları... sokaktaki canlar için almak istiyorum bu iki mama nasıldır kullanan var mı hangisini önerirsiniz

2 CEVAP

salihaondag8

Bu iki markayı çevremde pek memnun kalan yok ve içerikleri çok iyi değil önermem benim bahçemde baktığım birçok kedinin severek yediği herhnagi sağlık sorunu yaşamadığını uygun fiyatli kaliteli güzel içerikli mamalar şunlar yine bütçenize göre seçersiniz bir tık daha iyi ve pahalı olanlarda var econature enjoy cool Cat mercy reflex felicia bonacibo lavital mito micho trendline hepsinin tavuklusunu denedim severek yediler inşallah faydam olmuştur 🤗

Superisi814

Merhabalar,
Dr.Sacchiyi oneremiyecegim.
Obvian i sanırım 2 kez aldım.
Ama zor tüketti benimkiler.
En çok yedikleri Econature mix , ya da balıklı .İndirime girmiş olarak çok iyi fiyata yakaladım en son.
Mama fiyat artışından haberdar olarak, bilemiyorum temin edebilir misiniz .