Bonacibo Mama ?

Zynpkck

Kedimi 4 aydır bonaciboyla besliyorum hiçbir sorun yaşamadım fakat bugünlerde tereddüt yaşıyorum bonacibo hakkındaki fikirleriniz neler eğer sıkıntılıysa öğrenci bütcesine uygun mama varmı ?

8 CEVAP

Reyaura

Matisse

aleyn

öğrenci bütçesine en uygun mama gibi duruyor ama bi fiyat belirlediyseniz mesela 1 kg için en fazla şu kadar verebilirim ya da 10 kg lık paket için en fazla şu kadar diye ona göre de farklı bi mama önerilebilir.

Zynpkck

Aylık en fazla 70-80 tl bütçe ayırabilirim bonacibonun bı sıkıntısı yoksa onu kullanmaya devam etmek istiyorum bu konuda bilginin varmı

Reyaura

Ozelden yazdim

Amedsoner

Bize de yazın bizde bonacibo kullanıyoruz varsa sıkıntısı bilelim

Reyaura

Icerigini okursan sikintiyi görürsün:)

Heathcliff

Sorununuz yoksa diğer mamalar maddi durumunuzu zorlayacaksa devam edin ben de yaklaşık bir aydır kullanıyorum benim de sorunum yok iyi diye bilinen pahalı mamalar yurt dışında 20/30 $/€ ya satılan mamalar ülkede 100 lira ve üstüne satılıyor akıl karı değil verilen paranın 5te 4ü para farkı gümrük vs ye gidiyor.

Nurbaran

Ben de yaklaşık 6 aydır kullanıyorum bi sıkıntı yaşamadım öğrenci olduğum için bütçeme de uygun