Kedim Küçük Böcek Yedi

Edasahinbay

Arkadaşlar benim kedim böyle böcekleri kovalar eder sinek duvar böcekleri böyle küçük olanlardan falan az önce gece baktım bi böceği kovalıyor parkenin üstünde sonra baktım hüp diye yedi onu sonra üstüne bi güzel foşur foşur su içti dedim içinden o kadar mama alıyoruz sana en güzellerinden bi komiğime gitti yani endişelenmeli miyim benim şımarık kızım İçin 😅

3 CEVAP

AyseMia

Bizimkiler de öyle, avcılık mode: on olunca tutabilene aşk olsun. 😅 Yakalamasına izin verseniz de yemesine izin vermeyin en basitinden iç parazit yapar, (ki bu da hayli kötü bir durum) daha da kötüsü zehirli bir böcek olabilir maazallah, boşuna mikrop, bakteri yutmasına da izin vermeyin lütfen öyle durumlarda gözünüz üzerinde olsun, ne de olsa avcılar. 😄

Mmtklndr

Benim kızımda hareket eden her şeyi yemek ister bence iç güdüsel bir davranış evde sinek arı gördümü çıldırıyor kimseyi dinlemiyor saldırganlaşıyor sadece avına odaklanıyor yakalıyor engel olamaya çalışıyorum ağzına alıp kaçıyor. 😔 Parazit aşılarını hiç aksatmadan yaptırıyorum elimden başka bir şey gelmiyor.

Venusss0

Kedim hamam böceği yemişti bi ara alamamıştım korktuğum için bi sorun olmaz fakat alışkanlık haline getirmesin dikkat edin