Sürekli Kırılan Tırnak Sorunu

oztasilares

Kedimin tırnağı ortadan ayrılır şekilde kırılmış ve kanamış, sanırım hala da kanıyor. Öyle damlayan bir kan yok ama kuru kan değil orada ki az bulaşmış bir kan var. Hep aynı tırnağı kırılıyor ne yapabilirim annem bepanthen sür şuan için dedi ama olmaz sanırım yalar onu zaten

4 CEVAP

emrezrtrk

Eğer kanama varsa veterinere gidin

tugce019

tırnak kırıldıysa mikrop kapmaması gerek dikkatli olun bir yere takılmış olabilir fakat hep aynı tırnağı kırılıyor diyorsunuz belkide tırnak yenileniyordur

tugce019

sizin veterinere götürme durumunuz varsa götürün bi derim yakında veteriner yoksa durumunuz yoksa mikrop kapmaması için dikkat edin.

Bilgos

bende veterinere götürün derim galiba vitaminsizlikten veya bir yere takılıp kırılmış olabilir