Kedi Kumu Onerisi

Arkadaşlar *********nin kalin taneli kumunu kullaniyoruz kapalı kedi tuvaletimiz var ama kum çok tozutuyor tozutmayan kum öneriniz var midir ince taneli kum çok dağılıyor o yüzden ondan istemiyorum kalin taneli yine az dağılıyor.

11 CEVAP

Pro line nin kokusuzunu aldım

Reyaura

*********nin kumunun incesinide kalininida kullandim ozellikle koku yaptigi için değiştirdim. Suan proline kullaniyorum hem toz hem koku bakimindan cok iyi . Ucreti daha fazla ama daha az kullaniliyor.

Proline nin hangisinden çok çeşidi var

Reyaura

Ben sabunlusunu kullaniyorum

nyssa

ever clean den aşırı memnunum durumunuz var ise,ziyan da olmuyor dağılmıyor,patilere yapışmıyor

Heathcliff

********* nın ince tanelisini bende kullanıyorum koku sorunum yok kedi tuvaletinin kapalı olması da etkendir tabi pro line da kullandım koku toz bakımından iyi ama topaklanması kötü geldi bana.Vancat ve Pisi pisi de çok kullanılan kumlardır bunlara da bakın

Bilgos

bence kokulu kum kullanmayın özellikle çünkü kediler bazen koku yüzünden yapmayabiliyormuş.

Simbat

Mırmır tavsiye edebilirim fiyatı da uygun patisine yapışma durumu olmaz.

HandeHera

Sanicat kullandım idrarını çok iyi topaklamıyor ve evim bazen koktuğunu hissediyordum . Everclean güzel tavsiye ederim

adenizergun1

Bentonit kalın taneli derim marka olarakta proplan olabilir

emrezrtrk

Ben alicenin ince taneli kumundan çok memnunum hem topkaklam hem de koku sorunu çok iyi