4 Aylık Cocker Kaka Yemekten Vazgeçmiyor.

Ceydavural

Arkadaşlar acana mama kullanıyoruz. Şimdi de vitamin takviyesine başladık. Kaka yaptığında kızmadığımız halde kakasını biz yoksak yiyor. Hala dışarıya da alıştıramadık.. Vazgeçirmek için ne önerirsiniz?

6 CEVAP

Derdedermanim

Kedileri daha çok sevme nedenim.

bsecnl

bizimkide yiyordu ben her 30dkda bir tuvaletini kontrol ediyordum. dışarı çıktıktan sonra bu sorun ortadan kalktı

izzy

4 aylık daha erken tutamaz biraz daha sabır kaka yeme çoğu köpekte oluyor genelde kızınca ortadan kaldirmak icin yapıyorlar siz kızmıyorsunuz evet ama o psikoloji ile yapıyor olabilir benim ki de bir kac kere yaptı kızmadım bende sonra kaka yapınca başında havlıyordu bende temizliyordum sizde kontrol altına tutun yapinca yemeden kaldırın o da bu huyundan vazgececektir dışarı eğitim icin 6 7 ay gibi başlayın ödül mamaları fln kısa zamanda hallolur biraz daha sabır :)

Bilgos

nee!!?? kendi dışkısını mı yiyor?!
veterinere götürdünüz mü?

Ceydavural

Evet kendi dışkısını yiyor. Genelde köpeklerde olan bir davranış bu ama nasıl vazgeçiririz bilemiyorum

aleynapul

kakasını isteiğiniz yere yapınca sevin ve yanınıza çağırın ödül verin sevin böylece her kaka yaptığında yanınıza gelir kaka yerine ödül yer