Bu Mama Ömür Boyu Kullanılır Mı

stellabennett

kedimin kabızlık problemi olduğunu öğrendiğimizde bu mamaya geçmiştik ve veteriner hep kullanabilirsiniz demişti 4 aydır kullanıyorum ve kusma şikayeti geçti fakat yine de dışkısı sert ve bazen yaparken zorlanıyor gibi yani hala eskisi kadar olmasa da kabız oluyor bazen benim bu mamayı kullanmaya devam etmemde ve ömür boyu kullanmamda sıkıntı olur mu normal mamaya geçmeli miyim yoksa yine hassas sindirim için olan başka bir markaya mı geçmeliyim bilemiyorum cidden

5 CEVAP

Coconutbey

Bu mamalar sindirim için evet 4-6 ay kullanılıyor hala geçmezse de devam edebilirsiniz ama düzeldiyse kediniz kademeli olarak normal mamaya geçebilirsiniz

cemremio

Hassas sindirim için sanabelle önerdi bizede veterinerimiz, 6 ay kullanın sonra başka mama deneyin devam ederse devamlı hassas sindirim için olan mamayı kullanın dedi

melikecgc

brit care ile karıştırıp verebilirsin baya yumuşatıyor dışkıyı

Linahan

Hiçbir mamayı ömür boyu yemezler maalesef illa lezzetinden sıkılıyorlar. Aynı işlevde farklı alternatifler yararlı olacaktır

stellabennett

@melikecgc normal mamalarındna mı yoksa hassas sindirim için olanlardan mı?