Kedimin Burnunda Ne Var

Kokostar

Merhaba
Kedimin burnunda nasıl desem böyle nokta gibi bir şey var önceden de elleyince ele bir şey geliyordu fakat bu bebekliginden beri vardı ve bunun bir sağlık sorunu olmadığını söylediler fakat şimdi gözüme daha çok battı ondan bir bilgisi olan varsa yazmasink rica ederim fotoğrafını koyucam ışıkta daha beyaz çıkmış fakat normalde tütünün rengi gri şekilde fotoğraf pek anlaşılmamis kusura bakmayın

5 CEVAP

IIREMMM

Ben yardımcı olmak isterdim ama fotoğraftan anlayamadım tam olarak :( gün ışığında daha net atabilirseniz belki yorum yapmak daha kolay olur, burnuna dokununca tepki veriyor mu kediniz peki?isterseniz bir de başka bir hekime daha sorun kafanızda netlik kazanması için

Kokostar

"Tüyünün rengi gri" şeklinde yazıyor yanlış yazmışım

Kokostar

Şuan çektim fakat cevap yerinden fotoğraf koyamadim 🙃
Çekerken bir daha elledim burnunu ele gelen bir şey varmı diye şuan dikkatimi çekmedi dün yazdığımdada sivilce gibi bir şeye benziyordu o fotoğraftaki gibi beyaz bir nokta vardı burnunda koko'nun küçüklüğünden beri burnunda nokta vardı ama o gün şişmiş gibi gelmişti şuan çektim ama buraya koyamadim ciddi bir şey olduğunu sanmıyorum ama yinede danışmak istedim en kötü veteriner hekimimize sorarız
Sizede teşekkür ederim yardım etmeye çalıştığınız için 😊🐱

IIREMMM

Ne demek rica ederim 🧸bence de en kötü bir hekiminize sorun aklınızda şüphe kalmaması için, küçüklüğünden beri varsa aynı nokta ciddi bir şey değildir diye düşünüyorum ben de

Kokostar

Merhaba evet fotoğraf pek net değil şimdi bir tane daha çekip koyabilirsem koymaya calisicam
Hayır burnuna dokununca bir tepki vermiyor