Kedim Kustu

munevver_leo

merhabalar, kedimle oyun oynuyorduk dinlenirken birden kalkıp kustu kedi naneli bir oltası var onunla oynatıyodum midesi bulanmış olabilir mi yoksa veterinere götürmeli miyim ? Şimdiye kadar ilk defa kustu. Görsel ekliyorum bana mama kusması gibi geldi ama yine de emin olamadım.

3 CEVAP

Ketonmanya

Merhabalar.

Eğer oyuna başlamadan hemen önce fazla miktarda mama yediyse hareketten dolayı fazlasını çıkarmış olabilir. Bizim bile çok yedikten hemen sonra çok aktif olduğumuzda midemiz bulanıyor. :)

Eğer daha sonra bir daha kusmadıysa endişelenecek bir şey yok. Kediler bazen kontrolsüzce mama yediklerinde nadiren kusabilirler. Ama günde birkaç kez kusuyorsa ve bu tekrarlanıyorsa orada ters bir şeyler var demektir, hekiminize danışmanız şart olur o zaman.

Bol patili günler dilerim. :)

munevver_leo

@Ketonmanya cevabınız için çok teşekkür ederim. Kedim iştahlı bir kedi oyundan öncede uyanmıştı yüksek ihtimalle mama yedi ben görmedim.Şu ana kadar kusma durumu yaşamadık enerjisi de çok yerinde hatta bugün daha da enerjik. Çok teşekkürler, bol patili günler dilerim.

munevver_leo

bazen mamaları çiğnemeden yutuyor