İlan Yayinlayamiyorum

Sahiplendirme ilanı atmak istiyorum onay bekleniyor olarak gösteriyor sonra ilanlarına tekrar baktığımda pasif de de yayında da gözükmüyor ve bildirim de olmuyor neden yayınlanmadıgi için acaba sebebini bileniniz var mı

4 CEVAP

Ketonmanya

Merhabalar.

İlânınızın yayınlanma kriterlerine uygun olmama ihtimali var mı? Eğer öyleyse onaylanmamış olabilir.

Bol patili günler dilerim.

Kriterleri neler ki acaba

Cennet29

Evcil hayvan satışı yapmaya kalkanları şikayet ettiğimiz içina artık her ilan yayınlanmıyor kontrollerden geçiyor. Kurala uymayan yayınlanmıyor

Ama ücretsiz veriyorum 2 aylık pug kırması diye bakıyorum hiç bir sorun yok iki sefer denedim yine olmuyor acaba 2 aylık diye mi sıkıntı oluyor