Kedimin Dudağında Şişlik Oluşmaya Başladı

beragecu

Kedimin dudağında kırmızı bir şişlik oluşmaya başladı İlk başta küçüktü gittikçe yayıldı,daha önce aranızda bu durumu yaşayan var mı ? ne kullanabiliriz ?

1 CEVAP

Bebekfabri

Benimde oğlumun dudağında 4 gün önce çıktı. Görünmeyecek kadar ufaktı. Hemen veterinere götürdük. Şu an kurumuş minik bir şey var. Sadece verilen antibiyotik tedavisi ağır geldi galiba. Bence hemen iyi bir veterinere götürün sizinki baya ilerlemiş durumda. Mama su kabı demir veya plastikse cam veya porselenle değiştirin. Geçmiş olsun