Kedime Uygun Fiyatlı Bakım

Ekiiinnn

Yavru kedim var (3.5-4ay) mama kum aşı vs. Derken çok harcama yapıyorum. Bu diş fırçası ve macunu vb. Şeyleri almak gerçekten bu kadar şart mı? Bir sürü ödül maması vitaminli şeyler alanları çok görüyorum ama fiyatlar çok aşıyor. Be yapmalıyım??

1 CEVAP

stellabennett

diş fırçalamak şart yoksa dişleri çürüyebilir bu da hem kedinizin acı çekmesine hem de daha çok veteriner masrafına sebep olur onun dışında ödül maması verilmese de olur ama kedileri mutlu ediyor haftada 1 ya da 2 haftada bir verirseniz bütçeniz çok zorlanmaz vitamine gelirsek de o zaten ihtiyacı olursa veriliyor kedi mamasından yeterince vitamin alamıyorsa ya da hastalık atlatıyorsa çok zayıfsa vesaire yani ihtiyacı varsa kullanılıyor diye biliyorum yine de vitamin konusunu veterinerle konuşmak daha iyi olur