Petlebi'nin Kum Hediyesi

_aleykmsl_

kargo bir kaç gün önce elime ulaştı yeni değerlendirme fırsatım oldu ULTRA CARE kedi kumu gönderilmişti gayet başarlı paketlemesi vardı kumun kalitesi direk göze çarpıyor başarılı bir ürün teşekkürler petlebii

2 CEVAP

salihaondag8

@_aleykmsl_size katılıyorum cidden şuana kadar kullandığım kumlar arasında en iyisi diyebilirim kedimde sevdi bundan sonraki kumumuz bu olacak petlebiyede teşekkürler tekrardan çok ilgililer ve dusunceliler her ürünleri çok iyi devamli kedimin ihtiyaçlarını burdan aliyorum şuana kadar hiç sıkıntı yaşamadım hemen elime ulasiyor ve ürünleri çok iyi cidden hediye içinde düşünmeleri bile yeter en azından deneme şansı sundular bu ürün hakkında olumlu sonuçlarimiz oldu ve deneyimleme şansımız oldu 🤗

salihaondag8

Aynen kargosu hemen ulaşıyor saten paketleme herzaman iyi petlebi çok ilgili her konuda 🤗