2 Aylık British Kedi Eklem Gelişimi İçin Destek

serkan5524

eskiden köpek beslerken 2 aylık tan 8 aylık olana kadar glusamin kondroitin takviyesi vermiştim fakat hiç kedi beslemedim, vermeli miyim acaba? sıkıntı olur mu kedilerde, hangi markayı almalıyım, damla şeklinde Vet's Plus nasıldır, bunun haricinde yavru kedi için multivitamin macun alacağım

1 CEVAP

IIREMMM

Bence bir hekime danışın dediğiniz takviyeyi ben hiç duymamıştım ona göre kullanın çünkü kedi ve köpeklerin ihtiyaçları farklı birbirlerinden, multivitamin olarak da vet's plus deneyebilirsiniz (turuncu renkli olan macun multivitamin, yeşil renkli olan ise anti-hairball malt).