Kedim Köpeğikle Anlaşabilir Mi ?

Aycadgnl

2 buçuk aylık Scottish cinsi yavru kedim var . Yarın eve yavru köpek getireceğiz erkek arkadaşımın köpeği bizimle kalmıyorlar fakat köpekte eve sık sık gelecek . Kedim ve köpeğimiz birbirine alışır mı ? Alışmaları için ne yapabiliriz ? Bileğisin olan yardımcı olabilir mi acaba

7 CEVAP

deniz_berkan

orası petshop mu ?

Reyaura

Ikiside küçük alışmaları çok kolay sık sık yan yana getirin birlikte kalsinlar alışır ikiside. Petshoptan almasaydiniz keşke.

Tugbabilginer

Benim kedim de köpegime saldırıyor hiç sevmiyor bi türlü anlaşamadılar :(

bsecnl

ikiside çok küçük oldukları için kesinlikle anlaşırlar hatta birlikte oyun bile oynarlar

Aycadgnl

Keşke ama öyle oldu :( eve getirdik ama anlaşamıyorlar kedim köpeğe saldırıyor sürekli

Aycadgnl

Evet petshop

Aycadgnl

Sizin kediniz ve köpeğiniz be zamandır beraber ? Belki daha sonra alışırlar yani öyle umuyorum