Ultra Care Aktif Karbonlu Kedi Kumu

blgdmryrk

Merhaba, hediye olarak gönderdiğiniz Ultra Care Aktif Karbonlu kumumuz geldi. Ama benim yavrum perşembe gününden beri klinikte tedavide 😔 inşallah iyi olur evine döner de kullanmak nasip olur 🤲🏻 çok teşekkür ederim sevgili petlebi

5 CEVAP

Ketonmanya

Çok çok geçmiş olsun. Umarım bebeğinizin ciddi bir sorunu yoktur da bir an önce evinizin neşesi olmaya devam eder.

Bol patili günler dilerim.

PofudukLeo

Çok geçmiş olsun. En kısa sürede sağlığına kavuşması dileğiyle

blgdmryrk

Ketonmanya maalesef uzun soluklu bi tedavi olacak ama birkaç haftaya evine dönebileceğini söyledi veteriner çok şükür iyi yönde ilerleme var inşallah biran once doner evimin neşesi cok tesekkur ederim 🌼

blgdmryrk

@PofudukLeo çok teşekkür ederim dua edin lütfen yavruma şifa versin rabbim🌼

IIREMMM

Çok çok geçmiş olsun (10 gün önce yazmışsınız ama ben yeni görüyorum bu mesajı) .Allah yardımcınız olsun, dualarım sizinle ve bütün hasta canlarla. Biliyorum böyle durumlarda gerçekten çok zor olabiliyor ama moralinizi yüksek tutmaya çalışın elinizden geldiğince,eğer isterseniz kedinizin tedavisi hayırlısıyla güzel bir şekilde sonlandığında buradan bizi de bilgilendirebilirseniz ben kendi adıma çok sevinirim,güzel haberlerini almış oluruz biz de.