Teşekkürler Petlebi ?

PofudukLeo

Petlebi ailesinin Leo ya hediye olarak gönderdiği Ultra Care Aktif Karbonlu Parfümsüz Bentonit Kedi Kumu tarafımıza ulaştı , hemen de kullandık. Ve çok beğendik. Her zaman ilk tercihimiz olan Petlebi ye göstermiş olduğu incelikten dolayı Leo ve Annesinden teşekkürler ve sevgiler 🫶🏻

2 CEVAP

PofudukLeo

Çok teşekkür ederiz güzel dilekleriniz için 😺 Siz de Leo ile sağlıklı,mutlu uzun yıllar geçirin.
Sevgiler , patili günler.
Ayrıca Leo ya çok ❤️

munevver_leo

Çok güzel günlerde kullanın benimde kedimin adı leo görünce yüzümde bir gülümseme oluştu yazmak istedim. Çocuğunuzun da sizinle birlikte tüyü kadar güzel ve çok ömrü olsun, patili günler dilerim.