Kızımın Psikolojisi Bozuk

Birkediannesi

Arkadaşlar kızım aşk dün akşam üzeri evden kaçtı çok şükür 3 saat sonra bulduk ama aşırı gergin kendini sevdirmiyor bana çıldırırdı hiç yanıma gelmiyor nasıl düzelticem yavrumu en sevdiği mamasını verdim saatlerce sevdim konuştum yok elimi uzattığım an çok geriliyor ne yapıcam ben

1 CEVAP

SelinTuksal

Biraz travmatik bir olay olmuş kediniz için. Ona zaman tanıyın ve her gün en sevdiği mamayı vermeye devam edin. Biraz da rahat bırakın. Benve zamanla düzelecektir...