Kedi Sahiplerinin Okunasını Öneriyorum

9 CEVAP

Minminik

Tesekkurler kisaca ozetliyeyim kedinize ev yogurdu suyunu icirin yedirin

Superisi814

Merhabalar,
Ben burada bil bol kedi ve köpeklere yoğurt yedirin, laktozsuz kefir incirin derken, çokça taşlanmıştim 🤣Ancak yoğurt hakikaten sağlıklarına katkı sağlıyor..Şimdi bu yazıyı da kopyalayıp, hayvansever dostlar ile paylaşayım.Tesekkürler 🌸

Cennet29

Özet: Market yoğurtlarını ne siz alın yiyin nede kedinize yedirin bunun faydası yok zararı var. Ama evde yaptığınız yoğurdu ve suyunu bol bol tüketebilirsiniz.

Yoğurdun faydaları: ishal, sindirim sistemi hastalık ve enfeksiyonları, böbrek hastalıkları ve idrsr yolları enfeksiyonları, şeker hastalığı, alerjik hastalıklar, karaciğer hastalıkları, ağız hastalıkları ve kokusu, obezite, stres ve davranış bozuklukları gibi bir cok hastalığı engellediği gibi tedavisinde de etkilidir. Yanı sıra kanserin önlemesinde, toksinlerin vucuttan atılmasına, sindirimi kolaylaştırmaya, deri ve tüylerin sağlıklı olmasına katkıda bulunduğu tespit edilmiştir.
Üşenmedim yazdım alırım bir like 😂

tengrist

teşekkürler♥

Ahudr

Hamlet cok tesekkur ederiz 💜 arkadaslar lutfen boyle faydali bilgilere denk gelince paylasalim 🙏

salihaondag8

Teşekkürler gerçekten çok iyi bir bilgi oldu en azından fikrimiz oldu bende saten devamlı kısır yetişkin erkek kedime yoğurt veriyorum sütte laktossuz arada veriyorum gerçekten bu yazidan sonra dahada vermeye devam edecem sağlıkları için gerçekten faydalı inşallah herkes görür ve faydalanır 🤗

munevver_leo

Bilgilendirmeniz için çok teşekkürler.Peki ne sıklıkta ve ne kadar vermeliyiz ?

mervedoganay

Evdeki yoğurt kabının üzerinde, üç oktan oluşan üçgenin içerisinde 2 yazması şoku :(

aslihan_e

Superisi814 Burası bir ara kedi beslenmesi konusunda o kadar kendisini süper bilinçli sanan cahil doluydu ki, kuru mamadan başka bir şey önerdiğinizde sizi taşlıyorlardı. Sonra sanırım kedilerinde taş oluşunca sesleri kesildi.