Disarida Gezme?

Elifoo

Herkese merhaba :)
Mico surekli camdan disariyi seyrediyor gecenlerde bir kere disaridayken cantasindan kafasini cikarmasina izin verdim baya ilgilendi etrafla ama arabalar falan gecince korktu tekrar kapattim. Sizce canta icinde bu sekilde gezdirmemde bi sakinca olur mu herhangi bir mikrop kapar mi havadan? Yere asla bastirmayacagim boynunda yine gogus tasmasi olucak her ihtimale karsi sadece kafasi disarda olucak? Klasik tasima cantalarindan cok korkuyor o yuzden valize benzer bir cantasi var sicak havalarda (asiya falan giderken) buyuk ihtimalle bunalacaktir. Ne dersiniz boyle bir sey yapsam problem olur mu?

4 CEVAP

Reyaura

Havadan herhangi mikrop kapmaz:)

Elifoo

Tamamdir tesekkurler :)

AlevCan

Mico kediniz mi? Havadan mikrop kapma düşük bir olasılıktır imkansız değil mümkündür ama içiniz rahat olsun kolay kolay pek rastlanmaz. Gittiğiniz veterinerinizinde kliniği sterilse merak etmeyin ☺

Elifoo

Veteriner konusunda bir suphem yok cok sukur, sadece hava onu etkiler mi acaba diye korktum. Evet Mico ismi :) tesekkur ederim :)