Kedim Fazla Malt Yedi

Mivia

Kedimin bir malti birde Multi vitamini vardi Multi bitince annem petshoptan Multi yerine malt almış ve dün veremedigim için 2 kere vermiş sabahta yemişti zaten 18 cm malt yemiş oldu bu gün. Bir zararı olurmu?(gimcat kullanıyorum)

6 CEVAP

Ahudr

Gimcatte sorun olacagini sanmiyorum bir iki gun ara verin yine de

ishal olabilir en fazla herhalde kedilerinizi gereksiz vitamine boğmayın ama. büyükse 6 aydan tüy döküyorsa malt zaten zorunlu fakat multivitamin dönemsel olsun olacaksa. kaliteli mama yetiyor fazlası organ yoruyor sadece.

Mivia

Cevaplariniz için çok teşekkürler tavsiyelerinizi dikkate alacağım. İshal olmadi çok şükür.

Mivia

Cevaplariniz için çok teşekkürler tavsiyelerinizi dikkate alacağım. İshal olmadi çok şükür.

komurlolis

ishal olmadıysa pek sorun olacağını sanmıyorum. birkaç gün malta ara verin yine de:)

Mivia

Çok teşekkürler, 3 gün boyunca ara verdik.