Köpeğin Bağırsakları Doluysa Ne Yapılabilir

Vegass

İki gündür köpeğim kusuyor ne yese fakat iştahı yerinde tek sorun sonradan çıkartıyo biz de veterinere gittik iki gündür serum yedi röntgen çekildi temiz kanına bakıldı temiz en son bağırsakları dolu dediler gazla bunun için yapılabilecek bir şey var mı acaba iki dünde 500 lira harcadık ve hiçbir sonuç alamadık yardımcı olabilirseniz çok sevinirim

3 CEVAP

akitalove

Zeytinyağı içirebilirsiniz

Vegass

Akitalove çok teşekkür ederim ekmeğe bandırıp bandırıp verdim inşallah işe yarar

fenax1234

1 ŞILINGAYA BADEM YAĞI ÇEK SONRADA KÖPEĞİM AĞZINA SIK AYNI SORUN BENDEDE VARDI