Kedimde Anal Kese Sorunu

Venusss0

Kedimde son 2 aydır anal kese sorunu var veterinere götürdüğümüzde o sıvıyı eldiven yardımıyla alıyor fakat 1 ay sonra yine başladı ilaç falan yazması gerekmiyor muydu anlamadım sadece sıvıyı aldı bitti yine başladı aranızda yaşayan var mı

1 CEVAP

cat_expert

Evet bizde de zaman zaman oluyor, mamadan kaynaklı olabileceğini söyledi veteriner hekimimiz fakat hangi mama kullanırsak kullanalım tam olarak geçmedi. Her aşıya gittiğimizde boşalttırıp temizletiyoruz ama bir süre sonra yine oluşuyor. Ayrıca hekimimiz kedi poposunu yere sürtme hareketi yapmıyorsa bu durumdan rahatsız olmadığını da söylemişti.