Goody Kedi Maması Hakkında Bilgi?

DEMET92

Arkadaş bilgisi olan arkadaşlar goody kedi maması hakkında bilgi verebilir mi? yeni bir kedi daha sahipleneceğim bu mamayla başlamışlar yavru 2 aylık. ben bununla mı devam etmeliyim?

18 CEVAP

aysenazgullu

Sokak hayvanlarının bile yüzüne bakmadığı bir mama markası. Whiskas'da çok zararlı. Ben *********com'dan alıyorum kendi kedime ve sokak hayvanlarına...

Infernus

Her şeyi derken mübalağa etmiyorum. Şunu yer bunu yemez kısmını geçtim; bu çocuğa mama vermeyin giysilerinizi halıları koltukları yer, masa sandalye kemirir, evdeki tozları yalar da karnını doyurur :))

Infernus

O kedi goody yiyorsa her şeyi yer :)) Düşünmeden sahiplenin besleme sorununuz olmaz.

Infernus

Tabi sahiplendikten sonra mamasını değiştirin. Bayram etsin midesi ona da yazık.

Elifoo

Ya goody i gercekten sokak hayvanlari bile (acliktan mahvolmadiklari surece) yemiyorlar. Migrosta satilan dostluk mamasindan almistim gecenlerde sonradan dikkat ettim markasi Goody mis. Ne bunun markasi ya diye dusunmemin sebebi de verdigim kedilerin koklayip yuz cevirmeleriydi dusunun artik nasil berbat biseyse..

Elifoo

ay yok hiç şüpheniz olmasın, @infernus un dediği gibi goody yiyorsa her şeyi yer :)

Elifoo

Allah sabir versin siz simdiden malt stoguna baslayin :D

DEMET92

:))))) ayy çok güldüm ve çok sevindim

Elifoo

Yedigi yabanci cisimleri kaka yoluyla cikarsin diye kullanilan maltlar var ya ondan oyle dedim :)

Elifoo

Ne zamandan itibaren kullanildigini bilmiyorum onu bi arastirirsiniz :) hayirli olsun simdiden upuzun saglikli omurleriniz olsun birlikte :)

ÇÖP

DEMET92

bana da zararlı gibi geldi çünkü hiç duymadım adını

DEMET92

inşallah yer. bu kedimde de kuru mama sorunu yaşamak istemiyorum.
belki evdeki inatçı da ona bakıp kuru mamaya alışır

DEMET92

ayy bu kedi de şimdi goddy yiyormuş 10 gündür. annelerini arada emiyorlarmış

DEMET92

bana haftasonu getirecekler benim aracım yok gidip alamıyorum. mimarobada oturuyorlar. acaba o mamaya alışır da benim mamayı yemezse diye korktum şuan