Sokaktaki Kedilere Kısır Kedi Maması Verilirmi

Realbadvroken

Elimde fazladan bonacibo nun kısır kedi maması kaldı sokaktaki kedilere vermek istedim fakat kısır kedi maması olduğu için çekindim kısır kedi mamaları düşük proteinli ama bazı dışardaki kediler çok ufak

3 CEVAP

Venusss0

Yetişkin kedilere dağıtabilirsin yavrular yese de bişey olacağını sanmıyorum az da olsa karınları doyar :)

kang14

Hayir bir sey olmaz sonucta aylarca onu kullanmayacaksiniz. Hayvanlar ona bile muhtac zaten. Cöp karistirmalarindan iyidir. Ama tabi lutfen mama beslemesi yapacagiz yerde bir kova suda olsun❤️

Ketonmanya

Merhabalar.

Tabii ki verebilirsiniz, hiç tereddüt etmeyin lütfen. :)

Bol patili günler dilerim.