Köpeğim Ne Yerse Çıkarıyor Nedeni Ne Olabilir

Vegass

Köpeğim iki gündür ne yerse çıkarıyor veterinere gittik röntgen çektirdik temiz çıktı kanına baktırdık temiz çıktı serum yedi ve mide bulantısı önleyici ilaç almasına rağmen kusmaya devam ediyor mamasını da değiştirdik iştahı yerinde fakat ne yerse 2 saat sonra kusuyor 4 yaşında ve bütün aşıları zamanında yapılıyor veteriner de pek bi şey söyleyemedi neden kusuyo olabilir?

1 CEVAP

bsecnl

mamasını 10 dkda bır 50 gr olarak verın belkı hızlı yedıgı ıcın kusuyordur