Kedime Pişmiş Balık Kafası Vermelimiyim?

pistan32

Sokakdaki pisilere veriyorum ama evdeki pisiler daha narin oldugu icin tereddut ettim.:)Sizce vermelimiyim?

6 CEVAP

Reyaura

Baligi kizartip veriyorum . hasladigimda 20 dk en fazla zararli bakteriler olsun yeterli

Simbat

Çok iyi pişirmelisiniz aksi taktirde parazit oluşumuna sebebiyet veriyorlar.

pistan32

Bi saate yakın pişirdim yeterli olmuşmudur?

Reyaura

Çok fazla bütün vitamini ölmüştür

pistan32

Siz veriyormusunuz balık kafası?Ne kadar pişiriyorsunuz?@Reyaura

3 hafta şoklayıp çiğ bir şekilde gönül rahatlığıyla verebilirsiniz :)