Chedy Kedi Kisir Mama Degerleri Sizce Nasil?

kang14

Asagida ki resme ek olarak : Kısır chedy kedi mamasında
%1.2 kalsiyum, %1,10 fosfor %0.09 magnezyum, %0.17 sodyum ve % 0.25 potasyum bulunmaktadır.

2 CEVAP

kang14

Ayrica kisir olmayan chedy mamasinda ise degerleri
%1,10 kalsiyum, %0.7 fosfor, %0.07 magnezyum, %0,15 sodyum, %0.20 postasyum
Ve
Ham protein%35
Yag ise %15

Benin kafan karisti cidden. Hangi degerler daha iyi kisir kedi icin

komurlolis

ben kısır kedilerim için magnezyum,fosfor, kalsiyum değerleri %1’den aşağı olan mamaları tercih ediyorum. fazla mineral değerleri ilerleyen zamanlarda idrar yollarında problem yaratabiliyor