Kedim Kızgınlıkta Degil Ama Kızgınlıktaymış Gibi Miyavlıyor Neden?

Merhaba arkadaşlar, kedim kızgınlık belirtisi göstermiyor ama ara sıra kızgınlıktayken miyavladıgı gibi miyavlıyor neden böyle yapıyor?

2 CEVAP

aslihan_e

Kısır mı? Değilse kızgınlıktadır. Kedilerin kızgınlığı için net bir çizgi yok ki şöyle şöyle yapıyor kızgınlıkta ya da değil diyesiniz. Parazit ilacını aksattıysanız paraziti varsa karnı ağrıyor da olabilir.

Kısır degil yarın kısırlaştırılacak iç dış parazit aşısını uzun süredir yaptırmadım hamileydi sonra dogum yapınca yaptıramadım