Yeni Doğmuş Bir Kedi Beslenmesi

emirkaan

Annesi olmayan ve 1 haftalık olan bir kediyi anne sütü olmadan sulandırışmış süt ile besliyorum ama fayda etmiyor nabmalıyım

2 CEVAP

aleyn

kedi sütü tozu almalısınız, sulandırıp mama haline getirip vermelisiniz bir an önce. inek sütünün kedilere bi faydası yok malesef hatta zararlı. kedi sütü tozu alana kadar ise marketten keçi sütü alıp verebilirsiniz. ayrıca tuvaletini yapabilmesi için nemli bi pamukla poposuna masaj yapmalısınız.

Simbat

Süt anne bulmaya çalışın bakımı oldukça zordur. Kedi sütü tozu ile 2 saatte bir beslenmeli gazı çıkartılmalı ve tuvaleti yaptırılmalıdır.