Sevimli dostunun her ihtiyacında petlebi.com hep yanında!

PETLEBİ GÜVENCESİYLE, HIZLI KARGO ve EN UYGUN FİYATLAR

Kedi maması kokusu beni rahatsız ediyor.

Darwincan
Darwincan

2280


7 Ocak doğumlu oğlumuzun mama kabında her zaman mama bulunması zorunlu mudur? Koku beni çok rahatsız ediyor. Sabah ve akşam 2 kez versek yanlış yapar mıyız? Denemek bebeğimize zarar versin istemem, tecrūbelerinizi paylaşabilir mısınız?


9 Cevap

Simbat
Simbat

891


Günde 3 kere verseniz daha iyi olur. Sürekli bulunmasına gerek yok


ursaminor
ursaminor

116326


Yavrular biraz oyun odaklı olduklarından yeme konusunda disiplinsiz olurlar. Oyunun ortasında birden acıkıp yemek yemeye giderler. Bu yüzden en azından 10 aylık olana kadar gelişimleri için sürekli mama bulundurmak tavsiye edilir.


Mama aslında normalde bir tek yerken kokar. Öyle kendi kendine tabakta pek kokmaz (en azından bizde öyle). Acaba mamanın markasında mı sorun var? Çok mu aromalı?


Infernus
Infernus

111691


Bazı mamalar özellikle kitten olanlar yavruları cezbetsin diye yoğun kokulu oluyorlar. Bebek istediği kadar yesin zaten doğaları gereği az az çok öğün yerler. Koku için ise mama kabını en kolay havalandırabileceğiniz odaya koyabilirsiniz. Havalar ısınıyor korunaklı bir pencere kedinizin de çok hoşuna gidecektir.


Darwincan
Darwincan

2280


Royal Canin babycat.. Sanırım sorun mamadan çok benim koku alma duyumda ve İzmir sıcağında.


Darwincan
Darwincan

2280


Pencere fikri denenebilir. Teşekkür ederim.


Peri_cann
Peri_cann

700


Bazı mmamaların kokusundan ben de çok rahatsız oluyorum hatta bir tanesi dokunmuştu baya. Mama değiştirmek istemiyorsunuz galiba ama Advance somonlu ürünleri çok az kokuyor. Bir de benim kedim de alerji sorunu olunca doktor HA mama verdi biraz daha pahalı ama güzel kokuyor kedim de seviyor


yasement
yasement

119700


Proplan jr kullandigimiz en kokusuz mamaydi. Mama kokusunu bir tek ben seviyorum heralde bazen kedimle opusunce yeni mama yemis oluyor hosuma gidiyor.d


nyssa
nyssa

1142


ben kedimin mamasının tadına bile baktım:) çok da fena değil hani ,ama kabında bulundurun dilediği zaman gitsin yesin yazık


Darwincan
Darwincan

2280


Kıyamadım zaten. Ben alışmaya çalışıyorum kokuya. Zaten benden başka evde kokudan kimse rahatsız olmuyor. Büyüyünce belki çözüm ararım, n'apalım??


Soruya cevap yazabilmek için üye girişi yapmalısınız: Üye Ol Giriş Yap
262 Görüntüleme
9 Cevap
2 Pati

Sorunuz mu var?

Uzmanlardan ve diğer üyelerden faydalı cevaplar almak için:

Yeni Soru Sor