Kedi Ödül Maması

gizmssahinn

Bu marka ödül maması kullanan var mı acaba ? İçerikler kısmında bulunan sorbitol sanırım yapay tatlandırıcı. Oranı fazla mı veya ideal mi acaba ? İnternetten araştırdığımızda sorbitol hakkında birçok farklı yorum okuduk bazı veterinerler zararlı bulmuyor bazlılar önermiyor

3 CEVAP

salihaondag8

İçeriği o kadar kötü değil ama yinede ödül şekerini aynı bizim yediğimiz çok faydalı olmayan şeyler gibi düşünün çok az ve sık sık vermeyin böylelikle bir sıkıntı olmaz gerekirse vermeyin bile çokta gerekli değil bazen zarari bile olabiliyor sık ve fazla verirseniz dikkatli vermekte fayda var ben böyle arada az miktarlarda seviyor diye veriyorum iyi oluyor seviniyor ama yinefe çok iyi birşey değil Bence🤗hiç kullanmadim bu markayı o yüzden yorum yapamiyacam

salihaondag8

Yapay tatlandırıcı iyi birşey değil ama oranı çokta yüksek değil yani kullanılabilir

komurlolis

Bu tarz ödülleri benim kedilerim çok seviyor o yüzden kullanıyorum. Tabii günde 1-2 tane veriyorum o yüzden içerisindeki zararlı şeye çok takılmıyorum. Siz de çok olmamak kaydıyla verebilirsiniz bence:)