Korkak Köpek Sosyalleştirme

4 aylık alman kurdu cinsi köpeğim var köpeklerden acayip korkuyor şu ana kadar kendi yaşıtlarında 5 tane felan köpekle yakınlaştırdım daha doğrusu çalıştım ama tık yok kaçıcak delik arıyor kuyruğunu sıkıştırıyor felan yetişkin iyi ellerde beslenmiş dişi pitbullla yakınlaştırma fırsatım var şu anda ne gibi yollar izlemeliyim vede ne kadar iyi beslensede pitbullun ters yapma saldırma gibi bir durumu olurmu ?

1 CEVAP

bsecnl

pitbulun sahibi zaten saldırıp saldırmıcağını beden dilinden anlar siz yinede pitbulun ağızlığı olduğundan emin olun noolur noolmaz tasması kopar sahibinin elinden tasması kaçar falan