Köpeğim İçin Acana Mama Kullanmak İstiyorum Acana Mamanin Hangisini Kullanacigima Karar Veremedim

Cinsi maltipoo 19 aylık 7 kilo kısır degil acananin hangi mamasi uygun olur yardımcı olur musunuz?

1 CEVAP

acana uçtu gitti diye biliyorum benim köpkem olsa ben bu parayı raw a yatırırdım. petchef ve rawforus bakardım. yabancı sayfalar var köpeklere kedilere faydalı besinleri anlatan tarifler veren onları incelerdim ki yokken de inceliyorum kldglşkdfh her şeyi yiyorsa seçmiyorsa kesinlikle bakın haftada 1 gününü bile kuru mama dışında zenginleştirmek ömürlerini uzatıyormuş bir bakayım kaydetmiştim hatta @thebkpets miş inceledikçe keşfetiniz genişler diye düşünüyorum. çok güzel sağlıklı tabaklar hazırlıyorlar zerdeçal spirulina gibi süper besin dedikleri şeyleri kullanıyorlar. holistikveteriner mi ne vardı bir de ona da bakabilirsiniz. araştırın seçenek çok yalama matları konglar milyon tane tarif.