Sokak Kedileri İçin Mama Önerisi

Oscarino

Arkadaşlar merhaba yılllardır sokak kedilerime enjoy veya liva marka mama alıyordum fakat içerik olarak yetersiz olduğunu söylediler fiyat olarak enjoya yakın fakat performansı yüksek mama önerileriniz var mı kuzucuklarım sağlıklı olsun elimden geleni yaparım birçok marka var içerik okumayı bilmediğim için sizlere danışmak istedim yaklaşık bir 15-20 kadar kedi var

5 CEVAP

Coconutbey

Trendline mama aldım ben geçen gün bilerek yavru olanını aldım çünkü sokağımda yavru kediler de var yavru da yetişkin de yedi beğendiler

Venusss0

Reflex var 10 kilosu 700 tl ********* da

salihaondag8

Bende sokakta birçok cana bakıyorum ve evdede maddi manevi sizin gibi elimden gelenin en iyisini ypamaya çalışıyorum biraz zorlanıyorum ama olsun onlar için herşeye değer benim onlar için kullandığım ve severek yedikleri herhnagi sağlık sorunu yasamadigim uygun fiyatlı güzel içerikli kaliteli mamalar şunlar ve bunları ******** sitesinden alıyorum ordan bakıp bütçenize göre seçebilirsiniz dediğim markalardan genelde hep tavuklusunu kullandım severek yediler aroma ve tercih yine sizin econature enjoy mercy cool Cat reflex bonacibo felicia trendline lavital friskies mito micho bu markaları deneyebilirsiniz inşallah

salihaondag8

T R E N D Y O L sitesinden devamlı alıyorum inşallah faydam olmuştur yine en son hangi markada karar verirseniz yazarsanız sevinirim teşekkürler 🤗

kang14

Chedy öneririm icerigi iyi reflex gibi degil et var icinde ve cok uygun. Ayrica carni life da var ayni sirkete ait iki mama. Ama chedy mama carni life mamanin bir alt segmenti.Carni life ise ND ye benzetmeye calismis paketi ve icerigi
Tabi ND kadar iyi degil.butun kediler yiyor cok sevdiler Carni life. Ve ND nin yari fiyatindan da ucuz.