Kedi Tüyü !!

Merhaba kedimizin şu anlık aşıları yok örneğin yanlışlıkla tüyünü yutsak ne olur bir şey olur mu ? :(

34 CEVAP

NurdanBerna

Yavru kediler kuma kakasini yapmaya baslamadan once yiyor kumu benimde basima geldi bir kac kez bir ya da iki gune kendi yapmaya baslar insallah. Benim hep boyle oldu...

Mama sürekli veriyorum yedikten sonra biraz miyavlıyor yine sonra yatıyor yaş mama veriyorum ya mama katı sayılıyor mu yoksa kuru mama mı katı sayılıyor? Çişini yatağına yapmış maalesef kumun içine koyuyorum patilerini tutup nasıl yapmasını gösteriyorum fakat kaçıyor istemiyor yanından ayrılınca miyavlıyor gece sabaha doğru hiç uyutmuyor 2-3 gündür bırakmak istemiyorum hava çok soğuk titriyor 2 dk çıkardığım da sürekli sabaha karşı uyanıp miyavlıyor yemeği önün de belki acıkıyor diye sabaha karşı yaş mama koydum ama durum hep aynı umarım geçer :( çok teşekkür ederim bilgilendirdiniz beni baya bir :)

Yaş mamayı dün verdim öğlen akşam bugün verdim sabah azar azar veriyorum
Tuvaletinin kokusunu kuma sindirmeyi düşündüm ama belki yapmaz diye denemedim denemek de yarar var deneyim bir teşekkür ederim her şey için :) yaparsa haber veririm :))

kedilimadam

Yaş mama yemeye daha yeni başlamış, bugün yarın katı dışkılama yapar, endişelenmeyin. Tuvaletinin kokusunu kuma muhakkak sindirin, o koku onu kuma yönlendirecek ve daha çabuk alışmasını sağlayacak. Umarım en kısa sürede kumunu kullanmaya başlar, bu onu da rahatlatacak çünkü. Güzel haberlerinizi bekliyorum:)

Çok teşekkür ederim güzel dilekleriniz için umarın güzel haberler vere bilirim :)

Peki aşı yaptırmadan bit şampuanı ile yıkasak olur mu?

Şu anlık yeni sahiplendim 4-5 haftalık vardır :)

Hayır ölmedi bahçemiz de doğdular balkonuzmuz da koli de duruyorlardı daha sonra annesi bunları aşağı bahçeye düşürdü bebekler de peşinden gidince ora da durdular bir süre sonra yukarı balkona gelmediler aşağı da daha yeni ne zaman oldu tam bilmiyorum ama bir kardeşi daha ölmüş 3 kardeşlerdi.Bunları diğer kediler öldürüyor sanırım çok fazla balkon da erkek kediler var ya da soğuktan ölüyorlar bilmiyorum artık hani buda ölmesin dedik aldık maalesef yoksa bu da ölecekti :(

Yavru kedilere özel bu toz sütlerden alıp vereceğiz

Bir sayfasına baka bilir misiniz fotoğraf paylaştım çok mu küçük ?

Annesi çok hırçın çok saldırgan ilk zamanlar denedik ama saldırdı sürekli :(

Şu aN yaş mama aldık verdik az az ne kadar ne aralık da vermeliyim süt tozu bulamadık :( petshoplar da

Nasıl süt vere bilirim hangi sütü vermeliyim süt tozu dışın da

Öylemi bunu bilmiyordum belki onun için miyavlıyordur ara sıra şimdi hemen yapmalı mıyım ?

Dediğinizi yaptım makyaj pamuğunu ılık suya batırıp poposuna ovdum fakat masaj şeklin de dairesel hareketlerle pek yapamadım kaçıp durdu çünkü kuma koydum kumdan kaçtı sizi yoruyorum kusura bakmayın biraz anlatır mısınız nasıl yaptıracağım,kuma nasıl alıştıra bilirim ? Bir de ben başka odadayım o başka oda da biraz miyavlayıp yatıyor bunu nasıl durdura bilirim?