Kedimi Kiskaniyorum :(

esincosgun

Biraz saçma bir başlık oldu farkındayım ve üzgünüm ne yapacağımı şaşırdım :(
Tekir bir kedim var yavrulugundan itibaren 2 yıldır benimle beraber. Özel nedenlerden dolayı sürekli ev ve ev arkadaşı değiştirmek zorunda kaldık. Önceleri tek kaldığım zamanlar sürekli yanımda uyuyordu ancak dün taşındığım yeni evde iki gündür geceleri ev arkadaşımın yatağında uyuyor. Daha önce bir veya iki kez kokusunu aldığı arkadasım. Yeni eve alışması için sürekli şımartıyorum ve evde arkadaşımın kokusu olduğu için mi acaba. Kedim ve arkadasım karşımda uyuyorlar cidden kıskanıyorum artık :(
Var mi acaba bunun bir çözümü :(

9 CEVAP

MiaDamlaa

İlginçsiniz :)

emrezrtrk

Vallahi benim kedimde kardeşimin yatağına gidiyor bence nedeni ben okulda 7 de geliyorum ve kardeşim hergun onla beraber bence kim çok ilgi gösteriyorsa ona gidiyor

nyssa

biz kedi sahipleri kedilerimizi sevgilimiz veya çocuğumuz gibi görüyoruz,bu duygularınız garip değil yani,siz ona gösterdiğiniz ilgilden vazgeçmeyin,başkalarından da ilgi görmesi onu extra mutlu edeceği için sizi üzmesin

NurdanBerna

Valla ben anliyorum sizi benim uc cocugum var biri bana hic.gelmez ki onu sevmeye de bayiliyorum ama ogluma aşık... karsimda oonun kucagina gider sirnasir sekilden sekile girer o severken ve ben cidden cok.kiskanirim. tamam ona sevdirsin kendini ama bana da sevdirsin. Valla icim gidio ama yapacak bisi yok kediler boyle...

Derdedermanim

Normal bir tepki bence sizin kıskanmanız.Ben sebebinin daha basit olduğunu düşünüyorum;benzer bir şey başıma geldi bence çok hareket ediyorsunuz yatarken bu sebeple rahatsız oluyor muhtemelende arkadaşınız ölü gibi uyuduğu için onu tercih ediyor.

esincosgun

Arkadaşıma da gitsin ama asla yapmayacağı şey. Normalde yabancılara karşı yabanidir. Ama bu kıza inanılmaz iyi yaklaştı. Bunun için tabi ki kızmıyorum ona da benimle ilgilenmiyor bu sefer :/

esincosgun

Bu arada arkadasım çalışıyor sabah çıkıp akşam geliyor. Ben sürekli evdeyim. Belki bu yüzdendir ancak yatış şeklinden kaynaklı olduğunu düşünmüyorum. 2 yıldır benimle yatıyordu ki başlarda zor olsa da yavaş yavaş alıştık kimse kimseyi ezmiyordu. Ama yatış şeklini bile bilmediği bir insan.

Duman3410

kedilerin Tıpkı insanlardaki gibi kedilerin de psikolojilerinin çok basit şeylerden etkilenebildiğine sizden biraz daha uzaklaşmak istemesi yer değişimi en çok kedi psikolojik sorun yaşar şuan bende 9 tane kedi var yaklaşık 2 ay önce bir kedi sahiplendirdim 2 km uzağa kedi iki gün sonra eve geri geldi neden dedim birde duruyor ama bir farklı yerden kaçıyor.

aaslında benim kedim de abimin yatağında yatoyr ama ara sıra bana geliyor