Kedim Doğum Yaptı Ve Tuhaf Davranıyor:(

Sasaki

Merhaba, kedim dün doğum yaptı, dün gayet iyi geçmişti. Hem yavrular için hem de anne için. Fakat bu sabah bi yavruyu ordan oraya taşıyıp duruyordu. Ve patisiyle vuruyor gibiydi. Geri yattıkları yere koyduğumda konuşur gibi garip sesler çıkarıyordu yavruya bakıp(iki tane yavrudan birine) agresifti biraz. Acaba yavruya zarar verir mi? Ben ne yapabilirim acaba?

2 CEVAP

buddha_bar

çok yavruların içindesiniz muhtemelen sizden uzaklaştırmaya çalışıyor ayrıca yeni oğan yavruları karanlık bir yere koyarlar muhtemelen ışık gözlerini bozmasın diye siz gayet ışıga sermişsiniz

Sangcu

Veterinerinize telefon açın bence kendini güvende hissetmediği için yavruları güvenli bir yere taşımak amacıyla yapmış olabilir