Ne Yapmalıyım Bilmiyorum :((

tengrist

arkadaşlar bu göbel cırbağa tırmalama tahtası kullanırken hızını alamıyor. koşa koşa gelip sağlı sollu girişiyor sonra durum bu. artık tırmalama tahtası yetiştiremiyorum ☺
ucuz bir şey de değil mama alır kum alır gibi düzenli tırmalama tahtası alıyorum artık yardım edin :D

21 CEVAP

Cennet29

90 cm yada 1 metrelik olanlardan alırsanız kediniz daha rahat eder. Bu ona küçük gelmiş 🤣😁 ayrıca çok şirin

Ahudr

Maşallahh ama yaaa aşırı tatlıı 🥰 💙💙💙

tengrist

@cennet29 90-100 cm aralığı varsa tercihim onlar oluyor genelde zaten ama 50 cm üzeri olanlar pek kolay bulunmuyor o an mağazada bu vardı sadece bunu aldım. kısa süreli kullanılıyor zaten maalesef bende uzun vadeli gitmiyor tırmalama tahtaları 😅

@AsumanAtilgan hanım selamlar. siz de instagramdan osmanvesari hesabına bir göz atın derim öyleyse, karton kolilerden harika bir şey çıkmış ortaya ve çok sevmişler gibi duruyor, boş bir zamanında ben de deneyeceğim.

Güzel yorumlarınız beni çok mutlu ediyor bu arada, hepinize tek tek teşekkür ediyorum.♥

tengrist

hahahha onlar da hedefinde tabii ki ama asıl hasmımız bu :D akşamları işten dönünce halıda hoşgeldin karşılaması yapıyor genelde.
bir de mobilya alırken evde kedi olduğunu belirtiyorum ona göre kumaşları gösteriyorlar. keten kumaş tarzı kumaşları kedili eve almak büyük hata

tengrist

@whereisthepo0p merhabalar sayfanıza baktım çok beğendim yaptığınız şeyi çok da beğenmişler gibi duruyor, yalnız üst kısmını parçalamıyorlar mı kartonun? bu arada kedişleriniz çok tatlıymışş takibe aldım sayfanızı 😄

tengrist

@Simbaloski çok teşekkür ederim♥