Sevimli dostunun her ihtiyacında petlebi.com hep yanında!

PETLEBİ GÜVENCESİYLE, HIZLI KARGO ve EN UYGUN FİYATLAR

KSIR KEDİ

yeter-35
yeter-35

643


ARKADAŞLAR KISIRLAŞAN ERKEK KEDİ ÇİFTLEŞİRMİ VEYA ÇİFTLEŞMEK İSTER Mİ ?


7 Cevap

Elifoo
Elifoo

10697


İster mi bilmiyorum ama istese de yapamaz cunku kisirlastirma denen sey zaten ciftlesmesini ya da karsi tarafi hamile birakmayi engelliyor. Sacma bir cumle oldu ama siz anlamissinizdir :)


yeter-35
yeter-35

643


TEŞEKKÜR EDERİM İLGİNİZE :)


Cnsygt
Cnsygt

4638


Benim erkek kopegim kisirlastiktan 2 hafta sonra ciftlesti fakat elbette sperm olmadigi icin yavrularimiz olmadi. Veterinerine sordugumuzda ise hormonlarin kisirlastiktan hemen sonra yok olmadigini bu istegin bir sure devam edecegini ögrendik. Ama kisa sure sonra gecti.


yeter-35
yeter-35

643


KISIRLAŞTIRMAK İSTEMİYORUM FAKAT BAŞKA ÇAREM YOK DİŞİ VE YAVRU BAKMA İMKANIM OLMADIĞI İÇİN MECBURUM ÇOK BAĞIRIYOR KIYAMIYORUM BU HALİNE DE SOKAK KEDİLERİYLE ÇİFTLEŞMESİ ÇOK RİSKLİ BİLİYORUM COK ZO DURUMDAYIZ ARKADAŞLAR:(


Derdedermanim
Derdedermanim

14076


Kısırlaştırmassanız evden kaçıcaktır.Erkek kediler dişiler gibi değil çifleştiği gün dahi yeniden çifleşmek için girişimde bulunur yani sonu gelmez bir içgüdü.


050505
050505

2021


bence istemez ama siz yinede veterinere danışın


alayas
alayas

204


Kısırlaştırmak duygularını en alt seviyeye indirmektir. Dürtülerini tam olarak bitirmek olanaksızdır. İçinde buna dair istek hep olacaktır ancak bu minimum düzeyde olur. Bilindiği üzere de kısırlaştırdıktan sonra yavru beklenmesi imkansızdır.


Soruya cevap yazabilmek için üye girişi yapmalısınız: Üye Ol Giriş Yap
182 Görüntüleme
7 Cevap
1 Pati

Sorunuz mu var?

Uzmanlardan ve diğer üyelerden faydalı cevaplar almak için:

Yeni Soru Sor